Belownice do odpadów i surowców wtórnych

Coparm produkuje prasy automatyczne, manualne i do metali. Maszyny, które w sposób efektywny rozwiązują problem pakowania odpadów stałych i materiałów przeznaczonych dla instytucji odzysku (recyklingu) ; takich jak: papier, tektura falista, nylon,różny rodzaj plastiku, opakowania na płyny, butelki PET, stałe odpady komunalne i podobne oraz odpady przemysłowe.

Zapytaj o darmową wycenę – Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Możesz liczyć na doświadczenie Coparm. Wspieramy różne sektory.

Belownice do odpadów

Nasze prasy wykonane są z masywnych struktur połączonych ze soba elektro-spawami są odporne na nieustanną i intensywną pracę.

Duża wydajność, niskie koszty eksploatacji, niezwykle masywna konstrukcja są cechami charakterystycznymi pras Coparm.
Oferujemy pełną gamę pras przemysłowych, do przetwarzania różnego rodzaju materiałów w całości zaprojektowanych i wykonanych w naszych zakładach:

Belownice do odpadów
Belownice do plastiku
Belownice do papieru
Belownice do opakowań na płyny
Belownice do butelek PET
Belownice do stałych odpadów komunalnych
Belownice do materiałów specjalnych

W całości zaprojektowane i wykonane w naszych zakładach są nastawione na intensywną eksploatację. Wykonywane są z komponentów najwyższej jakości. Co redukuje do minimum koszty eksploatacji i napraw. Użycie specjalnych rodzajów stali gwarantuje szczególnie długą żywotność maszyn i instalacji a tym samym pozwala znacznie zaoszczędzić na cześciach wymiennych.

Wszystkie prasy Coparm są wynikiem wieloletniego doświadczenia i projektowania z użyciem najlepszych technologii.
Eksploatacja i utrzymanie naszych pras nie sprawia problemów i jest niezwykle oszczędne ponad to oferujemy serwis i konsultacje posprzedażowe.
Nasze maszyny nastawione są na intensywną i długa pracę i sa niezwykle wydajne, dzięki masywnym i wytrzymałuym strukturom.