Zakład utylizacji odpadów gilwa mała, zakład utylizacji odpadów, Instalacje do przetwarzania odpadów

Coparm jest jedną z wiodących firm europejskich w zakresie projektowania i konstrukcji unikalnych urządzeń do przetwarzania i selekcji odpadów. Oferujemy szeroką gamę produktów, usług i rozwiązań w dziedzinie ekologii i recyklingu, maszyny i urządzenia do obróbki odpadów, takich jak makulatura, karton falisty, folia nylonowa, plastikowe pojemniki na płyny, butelki PET, skrawki masy papierowej, odpady komunalne i przemysłowe.

Nasze maszyny są przestudiowane i zaprojektowane specjalnie na potrzeby przemysłu papierniczego,tekturowego,hipermarketów,małych i dużych składowisk odpadów,stacji referencyjnych,instalacji do produkcji RDF,linii do biostabilizacji itp.

Coparm produkuje i instaluje specjalne urządzenia do przetwarzania transportu i sortowania surowców wtórnych, takich jak papier, odpady przemysłowe, odpady komunalne posegregowane itp.

Instalacje do preselekcji znacznie usprawniają procesy odzyskiwania. Coparm oferuje zróżnicowane rozwiązania, począwszy od podstawowych systemów ręcznych po zaawansowane systemy mechaniczne.

Coparm projektuje i produkuje sprzęt do selekcji papieru, tworzyw sztucznych, odpadów przemysłowych i odpadów komunalnych. Poszczególne instalacje są zróżnicowane i zaprojektowane zgodnie z ich przeznaczeniem- rodzajem odpadów dla których są przeznaczone.

Instalacje selekcjonują odpady pochodzące z róznych źródeł ( papier, butelki z tworzyw sztucznych, drzewo, puszki aluminiowe i żelazo). Wyselekcjonowane materiały mogą być w dalszym etapie sprzedawane do papierni, producentów plastiku lub hut.

Zapytaj o darmową wycenę – Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Możesz liczyć na doświadczenie Coparm. Wspieramy różne sektory.

Gama urządzeń i instalacji Coparm, Zakład utylizacji odpadów
Prasy przemysłowe

Prasy automatyczne,
manualne i do metali.

Szczegóły
Przenośniki/Podajniki/
Taśmociągi

Sprzęt do przenoszenia/ załadunku/
odbioru odpadów.

Szczegóły
Sita obrotowe

Sita do separacji stałych odpadów komunalnych i podobnych

Szczegóły
Maszyny tnące role papieru

Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw odzysku papieru.

Szczegóły
Rozdrabniacze

Pełna oferta rozdrabniaczy przemysłowych

Szczegóły
Instalacje do selekcji

Obróbka, transport i sortowanie materiałów odzyskiwalnych/przetwarzalnych.

Szczegóły
Owijarki

Automatyczne owijanie beli odpadów plastikową folią.

Szczegóły
Rozrywarki

Systemy dopasowane do wszelkich potrzeb.

Szczegóły