Rozdrabniacze dwuwałowe, rozdrabniacze do odpadów, Rozwiązania do rozdrabniania stałych odpadów komunalnych i przemysłowych

To użyteczne maszyny do zmniejszania objętości odpadów wielkogabarytowych takich jak ryzy papieru, materiały papiernicze, zderzaki, opony, lodówki i rozdrabniania materiałów takich jak; złom: żelazo, aluminium, miedź, tworzywa sztuczne oraz odpadów komunalnych i przemysłowych.

Zastosowanie rozdrabniaczy jest niezbędne w ekocentrach, składowiskach odpadów, centrach kasacji pojazdów oraz wszelkich przedsiębiorastwach branzy gospodarki odpadami i recyklingu. Rozdrabniacze Coparm to wysoka wydajność i szczególnie wytrzymała konstrukcja. Są wskazane w przetwarzaniu wszelkiego rodzaju odpadów stałych i zdolne do zaspokojenia różnych wymagań produkcyjnych. Niska liczba obrotów pozwala osiągnąć bardzo wysoki moment obrotowy przy bardzo niskim zużyciu paliwa.

Zastosowanie specjalnej stali dla noży zapewnia szczególnie długie cykle życia, przy znacznej oszczędności na części zamienne. Unikalny system ostrzy umożliwia optymalne wykorzystanie urządzenia w różnych gałęziach przemysłu. Zastosowana przez nas technologia pozwala na uzyskanie materiału gotowego do dalszego przetwarzania lub transportu. Maszyna idealna do recyklingu surowców, materiałów i energii.

Zapytaj o darmową wycenę – Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Możesz liczyć na doświadczenie Coparm. Wspieramy różne sektory.

Gama Rozdrabniacze do odpadów Coparm
Kompletna gama rozdrabniaczy przemysłowych, w całości zaprojektowana i wykonana w naszych halach produkcyjnych:
  • Rozdrabniacze do odpadów

  • Rozdrabniacze do plastiku

  • Rozdrabniacze do opon

  • Rozdrabniacze do papieru

  • Rozdrabniacze do drewna

  • Rozdrabniacze do kabli elektrycznych

  • Rozdrabniacze do materiałów specjalnych

  • Rozdrabniacze do włókien naturalnych i sztucznych

  • Systemy rozdrabniające do drewna i odpadów

Przygotowane do bardzo intensywnej pracy, wykonane z najwyższej jakości komponentów, które pozwalają na znaczne zmniejszenie zużycia energii. Wszystkie rozdrabniacze Coparm są wynikiem wielu lat doświadczeń i stosowania najlepszych technologii.

Wspaniała wydajność i osiągi, masywna konstrukcja. Niska liczba obrotów pozwala osiągnąć bardzo wysoki moment obrotowy przy bardzo niskim zużyciu energii. Zastosowanie specjalnej stali dla noży, sita wykonane ze stali odpornej na zużycie, systemy chłodzenia i wyposażenie w inwertery zapewniają szczególnie długie cykle życia a tym samym znaczne zmniejszenie wydatków na części zamienne.

Rozdrabniacze różnią się między sobą mocą silnika, która uzależniona jest od przeznaczenia maszyny (rodzaju materiału poddawanego obróbce), typem, wielkością i wagą całkowitą. W celu uzyskania szczegółowych danych technicznych poszczególnych rozdrabniaczy, należy zapoznac się z ich opisem technicznym.
Eksploatacja i utrzymanie naszych rozdrabniaczy nie sprawia problemów i jest niezwykle oszczędne ponad to oferujemy serwis i konsultacje posprzedażowe.

Nasze maszyny nastawione są na intensywną i długą pracę i są niezwykle wydajne. Z łatwością rozdrabniają materiał w dużych i grubych pakunkach; ryzy papieru, gazet, książek, katalogów a także role papieru.
Spełniając normy miedzynarodowe wszystkie nasze rozdrabniacze mogą zostać wyposażone w systemy tłumiące wydzielanie hałasu i systemy wentylacyjne (odprowadzanie pyłu i kurzu).

Sita z napędem hydraulicznym można z łatwościa wymieniać.

Rozdrabniacze do odpadów

Coparm jest jedną z wiodących firm europejskich w zakresie projektowania i konstrukcji unikalnych urządzeń do przetwarzania i selekcji odpadów. Oferujemy szeroką gamę produktów, usług i rozwiązań w dziedzinie ekologii i recyklingu, maszyny i urządzenia do obróbki odpadów, takich jak makulatura, karton falisty, folia nylonowa, plastikowe pojemniki na płyny, butelki PET, skrawki masy papierowej, odpady komunalne i przemysłowe.

Nasze maszyny są przestudiowane i zaprojektowane specjalnie na potrzeby przemysłu papierniczego,tekturowego,hipermarketów,małych i dużych składowisk odpadów,stacji referencyjnych,instalacji do produkcji RDF,linii do biostabilizacji itp.

Zapytaj o darmową wycenę – Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Możesz liczyć na doświadczenie Coparm. Wspieramy różne sektory.

Gama urządzeń i instalacji Coparm - Rozdrabniacze do odpadów
Prasy przemysłowe

Prasy automatyczne,
manualne i do metali.

Szczegóły
Przenośniki/Podajniki/
Taśmociągi

Sprzęt do przenoszenia/ załadunku/
odbioru odpadów.

Szczegóły
Sita obrotowe

Sita do separacji stałych odpadów komunalnych i podobnych

Szczegóły
Maszyny tnące role papieru

Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw odzysku papieru.

Szczegóły
Rozdrabniacze

Pełna oferta rozdrabniaczy przemysłowych

Szczegóły
Instalacje do selekcji

Obróbka, transport i sortowanie materiałów odzyskiwalnych/przetwarzalnych.

Szczegóły
Owijarki

Automatyczne owijanie beli odpadów plastikową folią.

Szczegóły
Rozrywarki

Systemy dopasowane do wszelkich potrzeb.

Szczegóły